Nákupní řád a obchodní podmínky e-shopu PinkMonkey

Všechno zboží v nabídce e-shopu www.pinkmonkey.cz je v souladu s normami a předpisy platnými v ČR. Zboží zobrazené v našem elektronickém katalogu je se skutečným zbožím shodné v maximální možné míře. K získání co nejpřesnější představy o zboží slouží podrobný popis v detailu každého jednotlivého výrobku.

Do zahraničí zasíláme jen po dohodě a zaplacení ceny zboží a poplatků za poštovné předem převodem na účet.

Tyto obchodní podmínky upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží mezi společností PinkMonkey (dále jen „prodávající“) a jejími obchodními partnery (dále jen „kupující“).

Prodávající:

Robert Fajtl
Krasnoarmejců 2132/11
700 30 Ostrava - Zábřeh

IČ: 66716039
Nejsme plátci DPH.

Kupující:

Koncový zákazník – při zahájení obchodních vztahů předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné k bezproblémovému vyřízení objednávky, případně údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech.

Právní vztahy prodávajícího s koncovým uživatelem výslovně neupravené těmito obchodními podmínkami se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, jakož i předpisy souvisejícími.

Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů prodávajícího nebo dalších firem.

1. Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné a budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání). Toto ustanovení zůstává v platnosti i v případě ukončení činnosti provozovatele internetového obchodu.

2. Cena za zboží

Uvedená cena zboží je vždy platná a závazná v momentě uskutečnění objednávky.

3. Objednávka

Zboží lze objednat pouze prostřednictvím našeho internetového obchodu www.pinkmonkey.cz

Po uskutečnění objednávky v našem objednávkovém systému (a po potvrzení přijetí objednávky na Vámi uvedený e-mail) je objednávka považována za závaznou.

4. Způsoby platby a poštovné

BANKOVNÍM PŘEVODEM - účet internet. obchodu www.pinkmonkey.cz je veden u mBank. Platba zaslaná z Vaší mBank je na náš účet připsána během jednoho dne. Platba z jiné banky je obvykle realizována do druhého dne, nejpozději však do 3 dnů. Uplyne-li od objednání více než 10 pracovních dní a peníze nebudou na náš účet připsány, objednávku stornujeme.

Číslo účtu: 670100 - 2208345568 / 6210

Uhradíte-li svůj nákup převodem na účet, je cena poštovného Kč 63,-

DOBÍRKOU: Zboží zaslané na dobírku platíte v hotovosti poštovnímu doručovateli či na poště při převzetí zboží. V případě dobírky je cena poštovného Kč 97,-

5. Doba a způsob dodání

V případě platby převodem na účet zasíláme zboží v den připsání konečné ceny za zboží a poštovné na účet provozovatele, nejpozději však následující pracovní den

V případě dobírky zasíláme zboží v den obdržení objednávky, nejpozději však následující pracovní den. Všechny zásilky včetně malých obálek posíláme prostřednictvím České pošty jako cenný balík.

Prodávající si vyhrazuje možnost neobsluhovat v budoucnu zákazníky, kteří si záměrně nepřevezmou balík s objednávkou v běžné úložní době.

6. Záruka na nové zboží

Dle zákona se na nové oblečení vztahuje záruka 2 roky.

7. Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující:

Storno objednávky je možné pouze v případě, kdy zboží ještě nebylo vyexpedováno.

Dle zákona 367/2000 Sb. má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodu. Prosíme o předchozí upozornění na náš e-mail: info@pinkmonkey.cz

Kupující vrátí zboží na své náklady doporučeně na adresu našeho skladu: Andrea Fajtlová, Na Návsi 11/2, 747 14 Ludgeřovice. Zboží musí být ve stavu jako při objednání - čisté, v původním stavu, s originálními visačkami. Kupující je povinen zaslat kopii faktury, písemné odstoupení od smlouvy a pokyny pro vrácení uhrazené částky (číslo bankovního účtu, případně adresu pro zaslání částky složenkou). Balík zaslaný na dobírku nepřevezmeme, poštovné se nevrací.

Pokud Vašemu dítěti oblečení nesedí, potřebujete jinou velikost - můžeme se dohodnout na výměně zboží (stejné či jiné zboží v podobné cenové relaci) či na vrácení zboží formou odstoupení od kupní smlouvy. Možno i jednotlivě za zboží.

Při dodržení výše uvedeného postupu vrátí Prodávající Kupujícímu neprodleně částku zaplacenou za zboží (bez poštovného) způsobem, jaký si Kupující zvolil (převodem na účet, složenkou).

Prodávající:

Prodávající může stornovat objednávku jen na základě včasného e-mailu či telefonátu Kupujícího. Prodávající může odstoupit také tehdy, není-li schopen z vážných důvodů zboží v daném termínu doručit.

8. Reklamační řád

Veškeré zboží v nabídce e-shopu www.pinkmonkey.cz je v souladu s normami a předpisy platnými v ČR. Zboží objednané prostřednictvím našeho elektronického katalogu je shodné se zobrazeným zbožím v maximální možné míře. K získání co nejpřesnější představy o zboží slouží podrobný popis v detailu každého jednotlivého výrobku.

Nejste-li s dodaným zbožím spokojeni, můžete je reklamovat:

  • Reklamace musí být zaslána e-mailem nebo písemně na adresu našeho skladu: Andrea Fajtlová, Na Návsi 11/2, 747 14 Ludgeřovice
  • Zboží lze vrátit do 14 dnů ode dne doručení bez udání důvodu. V tomto případě vrátíme částku rovnající se ceně vráceného zboží (bez poštovného) neprodleně po doručení. V žádném případě nelze zboží vrátit pomocí dobírky. Náklady na vrácení zboží - poštovné - jsou k tíži kupujícího.
  • Při přebírání zásilky je Kupující povinen zkontrolovat obal zásilky. V případě zjištěného poškození obalu je povinen to ihned nahlásit doručovateli a nechat si věc písemně potvrdit.
  • V případě podezření na možnost poškození obsahu zásilky ji poté nemusí převzít - vzniklou škodu uplatní Prodávající u přepravce v rámci pojištění zásilky (výjimkou je případ, kdy by objednávka byla zaslána Kupujícímu na jeho výslovnou žádost jako obyčejná listovní zásilka bez pojištění)
  • Ihned po dodání zásilky je kupující povinen obsah zásilky prohlédnout a jiné než objednané zboží či jakékoli podstatné závady neuvedené v popisu zboží neprodleně oznámit Prodávajícímu.
  • Ostatní se přiměřeně řídí obecně závaznými zákonnými ustanoveními vyplývajícími zejména ze zákona č. 40/1964 Sb., Obč.zák. a č. 513/1991 Sb., Obch.zák., ve znění pozdějších ustanovení. Reklamace zboží nebude uznána v případě:
  • že se jedná o běžné opotřebení výrobku či vady, které vznikly nesprávným používání a udržováním výrobku
  • má-li zboží vadu, na jejímž základě bylo zlevněno - tato skutečnost je vždy uvedena u popisu zboží, na reklamaci vady známé už při koupi nebude brán zřetel

Postup reklamace nového zboží

Kontaktujte nás mailem a uveďte popis závady. Zboží zašlete doporučeně s přiloženou fakturou ze dne prodeje. Reklamaci vyřídíme bez zbytečných prodlev, nejpozději však do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, nebude-li dohodnuto jinak.

přihlašte se

a nakupujte výhodně!

vyhledejte si

co potřebujete

tabulka

velikostí vzhledem k věku

62 0-3 měsíce

68 3-6 měsíců

74 6-9 měsíců

80 9-12 měsíců

86 1-1,5 roku

92 1,5-2 roky

98 2-3 roky

104 3-4 roky

Více >>

novinky

v naší nabídce

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ SKLADU

..ANEB VŠE ZA 50%!!!

SLEVY u nás najdete vždy

Slevy jste u nás mohli najít vždy, to co ale nabídneme v příštích dnech, to bude opravdu cenová bomba :-)

Velikosti 110, 116, 122

Kategorie s větším oblečením

Ceny za dopravu

Poštovné?

Poštovné ZDARMA ?

Nakupte a neplaťe za dopravu!

napište nám

své nápady a připomínky

Napište nám své nápady a připomínky. Využijte k tomu formulář.

Dnes je čtvrtek 21.10.2021. Svátek má Brigita.

váš nákup je nyní 0 ,- Kč

Nákupní košík