PINKMONKEY.CZ se zabývá prodejem dětského oblečení nejmenších velikostí - od 0 do 4 let, a ve dvou samostatných kategoriích nabízíme i několik posledních věcí ve velikosti 110 a 116 pro 5-ti a 6-ti leté děti. Zaměřujeme se na velmi kvalitní, pohodlné a cenově přijatelné oblečení britských značek, především GEORGE, najdete zde však i NEXT, Early days, TU a další.

Veškeré zboží v naší nabídce je nové či outletové – outlet je oblečení, které v obchodech ustupuje novým sériím a je odprodáváno za nižší ceny - stále se však jedná o nové, bezvadné a nepoužité zboží.

Většina zboží z outletu má svou původní cenovku. Může se však stát, že ji některé věci nemají - především ty, které byly původně součástí kompletu. Některé obchody před outletovým prodejem odstraňují originální visačky ze zboží z důvodu ochrany značky. Veškeré zboží v naší nabídce je však nové, což můžeme prokázat účty a fakturami za zboží.

Na zboží poskytujeme standardní dvouletou záruční lhůtu. Přehlédneme-li vadu na zboží, můžete je vrátit. Vyměníme je za jiné nebo Vám vrátíme peníze - záleží jen na Vás.

Pro POŠTOVNÉ ZDARMA při momentální nabídce výprodeje veškerého zboží musí hodnota Vašeho nákupu dosáhnout částky 3000 Kč (po odečtení 50% to bude 1500 Kč) - pouze v případě zaslání na dobírku doplácíte 34 Kč za dobírečné.

Všechny potřebné informace najdete v sekci Jak nakupovat či v Nákupním řádu. Máte-li jakékoli připomínky, dotazy, nápady či náměty, posílejte je na naši internetovou adresu: info@pinkmonkey.cz - rádi je zodpovíme.

Věříme, že Vás nabídka "růžové opičky" zaujme a těšíme se na Vaše objednávky :-)

přihlašte se

a nakupujte výhodně!

vyhledejte si

co potřebujete

tabulka

velikostí vzhledem k věku

62 0-3 měsíce

68 3-6 měsíců

74 6-9 měsíců

80 9-12 měsíců

86 1-1,5 roku

92 1,5-2 roky

98 2-3 roky

104 3-4 roky

Více >>

novinky

v naší nabídce

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ SKLADU

..ANEB VŠE ZA 50%!!!

SLEVY u nás najdete vždy

Slevy jste u nás mohli najít vždy, to co ale nabídneme v příštích dnech, to bude opravdu cenová bomba :-)

Velikosti 110, 116, 122

Kategorie s větším oblečením

Ceny za dopravu

Poštovné?

Poštovné ZDARMA ?

Nakupte a neplaťe za dopravu!

napište nám

své nápady a připomínky

Napište nám své nápady a připomínky. Využijte k tomu formulář.

Dnes je čtvrtek 21.10.2021. Svátek má Brigita.

váš nákup je nyní 0 ,- Kč

Nákupní košík